Przejdź do treści

Dodatki Philipp Plein

Dodatki Philipp Plein

Philipp Plein jest współczesnym projektantem, który niejednokrotnie szokuje i wzbudza wiele kontrowersji wśród swoich odbiorców. Jego projekty uważane są za niegrzeczne, niezwykle odważne, wręcz prowokujące. Wszystkie te epitety idealnie określają twórcę, który całkowicie się z nimi utożsamia. Jego podejście przyciąga coraz większą rzeszę zainteresowanych odbiorców, którzy zachwycają się dodatkami Philippa Pleina i chcą czerpać z twórczości artysty jak najwięcej. Marka cały czas się rozwija, co pokazuje, że podejście projektanta przekłada się na wzrost popularności marki, podobnie, jak jego niecodzienne stroje i akcesoria. 

Jego dodatki prowokują, przyciągają uwagę i szokują. Projekty wyróżniają się intensywnymi kolorami, ćwiekami i diamentami, które zdobią wiele z jego akcesoriów. Wykonane z wysokiej jakości bawełny czapki z daszkiem Phillip Plein zachwycają swoją prostotą połączoną z intensywnymi barwami, a niejednokrotnie uwieńczone są wyjątkowymi naszywkami. Natomiast paski Philipp Plein są eleganckie, solidne, z zauważalną niezwykłą precyzją wykonania przez najznamienitszych rzemieślników. Od projektów twórcy bije odwaga, determinacja i indywidualizm, które wyzwalają w odbiorcach pragnienie posiadania i podążania za marzeniami. Energetyczne kreacje niejednokrotnie wyzwalają w Tobie chęć życia i motywację do działania. Kolekcje są ukłonem w stronę osób, które odważnie podążają w stronę wyznaczonych celów i nie boją się pokonywać przeciwności losu.

Philipp Plein jest także twórcą męskiej wody toaletowej, która pobudza wszelkie zmysły i dodaje pewności siebie każdemu mężczyźnie. Obok tak wyjątkowego zapachu nie będziesz w stanie przejść obojętnie. Silne i odważne połączenie nut cytrusów z nutami drzewnymi czynią je niezwykle charakterystycznymi i idealnymi na każdą okazję. Perfumy wyróżnia także nietuzinkowa butelka w kształcie karty kredytowej, która wskazuje na ich ekskluzywny i męski charakter. Opakowanie zawiera nominał miliona dolarów, który w efektowny sposób podkreśla luksusową naturę zapachu. Woda toaletowa dodaje energii, motywacji do działania i śmiałości do rozpoczęcia wymarzonego życia bez limitów.

Projektant w swoich kolekcjach pokazuje życie na wysokim poziomie i brak ograniczeń, które sam tworzy w swoim umyśle. Wolność wyboru, charakterystyczne stroje i dodatki, czy prowokacyjne kreacje mają wpływ na postrzeganie Ciebie przez siebie samego i innych. Możesz wyróżniać się i stawiać na indywidualność, która wyodrębni Cię z tłumu. Odważne podążanie za marzeniami i dynamizm, są wartościami, które projektant próbuje przekazać w swojej twórczości. Energia, luksus i przepych podkreślają niecodzienny styl artysty i zachęcają odbiorców do podejmowania wyzwań i bawienia się modą. W dziełach projektanta możesz zauważyć chęć wpływu na sposób myślenia odbiorców, który ma na celu wyzwolenie pozytywnego ducha i pobudzenie do działania.