Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/nprofi12/domains/iafconventionmumbai.com/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/core/editor/editor.php on line 129

Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/nprofi12/domains/iafconventionmumbai.com/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/core/editor/editor.php on line 129

Warning: Undefined array key "action" in /home/nprofi12/domains/iafconventionmumbai.com/public_html/wp-content/themes/neve/functions.php on line 2

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/nprofi12/domains/iafconventionmumbai.com/public_html/wp-content/themes/neve/functions.php on line 2
iafconventionmumbai.com
Przejdź do treści

Philipp Plein - niemiecka marka dla mężczyzn

Obecnie panowie również mogą korzystać z wielu wygodnych rozwiązań, jeśli chodzi o stylową modę na co dzień. Każdy, kto chce dobrze wyglądać, może czerpać z osiągnięć topowych marek, które zachwycają swoim oryginalnym designem. Oryginalność to pierwsze słowo klucz w przypadku marki tak wyjątkowej, jak Philipp Plein. Propozycji tego projektanta nie da się pomylić z nikim innym – posiadają one swój własny styl, który obecnie stał się już najlepszym wyróżnikiem marki.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób zainteresowanych jest filozofią, jaka stoi za wytworami Philippa Pleina. Jej założenia najlepiej widoczne są w konkretnych stylizacjach, które zachwycają swoją jakością wykonania oraz niebanalnym stylem, dającym się zauważyć już na pierwszy rzut oka. To właśnie te wizje, które w życie wprowadził sam Philipp Plein sprawiają, że ta marka stała się tak popularna nawet na największych pokazach mody na świecie.

Początki marki Philipp Plein

Historia marki rozpoczyna się od historii samego Philippa Pleina, który urodził się na początku lat osiemdziesiątych w Niemczech. W przypadku niektórych projektantów mody, ich droga do tworzenia wyjątkowej odzieży była prosta – po prostu od zawsze wiedzieli, czym chcieliby się zajmować  w dorosłym życiu.

Zupełnie inaczej jednak wyglądała droga samego Philippa Pleina, który swoją karierę zawodową rozpoczął w branży produktów specjalnie przeznaczonych dla zwierząt. Była to odpowiedź na wyraźną niszę pojawiającą się na rynku. Stalowa sofa dla Psów była pierwszym oryginalnym pomysłem Philipp Pleina, który odtąd zaczął poszukiwać skutecznych sposobów na rozkręcenie własnego biznesu.

Po sofie dla psów przyszedł czas na specjalnie przygotowaną sofę dla ludzi, która również została bardzo dobrze przyjęta. Dwa pozornie ryzykowne projekty okazały się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę i już wkrótce Philipp Plein, porzucając karierę prawniczą, mógł w pełni poświęcić się swojej idei wymarzonego biznesu.

Philipp Plein - droga na szczyt

Kolekcje Philippa Pleina swoje początki mogły mieć już w 1998 roku, kiedy to firma została oficjalnie zarejestrowana w Monachium w Niemczech. Nie oznacza to jednak, że Philipp Plein od razu zrezygnował z pierwotnie zoologicznego profilu swojej działalności. Wręcz przeciwnie – na początku łączył z tym aspektem modę, obok psich łóżek sprzedając eleganckie torby oraz inne akcesoria tego typu.

Wkrótce integralną częścią biznesu tego wizjonera stały się wyjątkowe ubrania oraz akcesoria modowe najwyższej klasy. Dzisiaj każdy może czerpać z wyjątkowych zasobów, jakie zgromadzić Philipp Plein.

Jak tworzyły się kolekcje Philipp Plein?

Proces kreatywny jest jednym z najbardziej interesujących, jeśli chodzi o proces tworzenia kolekcji Philippa Pleina. Tego rodzaju propozycje powstają dzięki połączeniu niebanalnych stylów, które świetnie sprawdzają się, jeśli pragniesz w wyraźny sposób wyróżnić się spośród innych. W przypadku kolekcji Philippa Pleina z pewnością nie można mówić o nudzie, zważywszy na oryginalne printy oraz rozwiązania, jakie prezentowane są w poszczególnych kolekcjach.

Philipp Plein - sklepy w Polsce

Trudno znaleźć obecnie tak różnorodne propozycje mody męskiej, jakie oferuje właśnie Philipp Plein. Sklepy w Polsce również zauważyły ten trend, proponując coraz więcej produktów pochodzących z najbardziej aktualnych kolekcji tego niemieckiego projektanta. Zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć tego rodzaju akcesoria, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo? W wygodny sposób możesz zakupić je w sklepie internetowym Moliera2, gdzie znajdziesz wiele różnorodnych propozycji pochodzących z najnowszych kolekcji Philippa Pleina.